Buurtbewoners hebben zaterdagmiddag een brand geblust in een voortuin aan de Steenhouwerstraat. Volgens een van de bewoners kwamen de vlammen tot de hoogte van het raam op de eerste verdieping.
Een bewoner van het huis dacht iets te horen branden en ging buiten kijken. Hierbij kwam hij tot ontdekking dat riet in de voortuin in brand stond. Hierop werd de brandweer gealarmeerd.
Een buurtbewoner probeerde met een poederblusser de brand te doven, helaas zonder het gewenste effect. Met de tuinslang van een andere buurman ging het vuur uiteindelijk uit. Bij aankomst van de brandweer hebben zij metingen uitgevoerd in de woning, en de woning geventileerd door de ramen te openen. Ook is de auto van de bewoner afgespoten vanwege het gebruikte bluspoeder.
Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.



Foto’s: Ruben Meinten