Ontevredenheid over jeugdvoorziening en kinderopvang
De tevredenheid van inwoners in Stadshagen over de groenvoorziening en de kinderopvang en peuterspeelzalen is afgenomen. Dat blijkt uit een onderzoek van de gemeente Zwolle naar de tevredenheid van de inwoners van de wijken in 2009. Ook opvallend is de nog altijd lage score van tevredenheid over jongerenvoorzieningen. Slechts 55% procent van de respondenten gaf aan tevreden te zijn met de voorzieningen, een lichte stijging ten opzichte van 2007.
Hoewel de tevredenheid van kinderopvang/peuterspeelzalen en de groenvoorziening nog relatief hoog ligt (83% en 73%), is de afname toch opmerkelijk. Op vrijwel alle andere vlakken nam de tevredenheid van de Stadshagenaar toe. Bekend in Stadshagen is dat ouders moeite hebben een passende kinderopvang te vinden door drukte en wachtlijsten. Mogelijk dat de afname van tevredenheid hier te merken is. Waar de ontevredenheid van de groenvoorziening vandaan komt is niet duidelijk.
In Stadshagen worden minder bekladdingen, vernielingen en woninginbraken ervaren dan in de rest van Zwolle. Uit de enquete zou bovendien blijken dat inwoners van de Vinex-wijk niet of nauwelijks lastig worden gevallen op straat. Toch zijn minder mensen ervan overtuigd dat de buurt er in het afgelopen jaar op vooruit is gegaan ten opzichte van 2007. Al met al kan gesteld worden dat de gemeente nog steeds een flinke inhaalslag te maken heeft bij de voorzieningen voor de jongeren en eventuele problemen rond kinderopvang en groenvoorziening scherp in de gaten moet houden.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Fietsers onderuit door gladde bruggetjes
- Burgemeester bezoekt briljanten echtpaar
- Boerderijenpad deels open naar de Tippe
- CSV’28 neemt per direct afscheid van hoofdtrainer
- Vermeende ‘prijsconstructie’ Breezicht toegestaan
- Vuilnis stapelt zich op in Stadshagen
- Grote drukte bij stembureaus Stadshagen
- Overlast en criminaliteit vieren hoogtij in Stadshagen, politiekids stellen orde op zaken
- Tegels maken plaats voor voedselbosje op schoolplein
- Eerste lammetjes bij Dierenweide Kakel & Co
- Nieuwe drempels op Belvédèrelaan
- Lichaam in Zwolle-IJsselkanaal is van vermiste man uit Stadshagen
- Overleden Persoon aangetroffen in Zwolle-IJsselkanaal nabij Frankhuisbrug in Stadshagen
- Urgente vermissing uit Stadshagen: Man (46) vermist
- Werkzaamheden rondom winkelcentrum Stadshagen
- Start bouw woningen met gezamenlijke binnentuin in De Tippe
- Geen gewonden bij flinke kopstaartbotsing op Hasselterweg
- Eerste prijs voor Kindcentrum De Vlieger bij carnavalsoptocht
- Verlotingsactie Wendakker voor slachtoffers aardbeving
- Spelen aan de Milligerplas
- Trein op Kamperlijntje valt regelmatig uit door personeelstekort
- Doneer boompjes en zaailingen voor nieuw bos
- Stadshagen leverde weer veel kerstbomen in
- Verkeersdrempels Belvédèrelaan verwijderd na slijtage
- Woningbrand Watersniphof door sfeerhaard
- Grootse jaarwisseling, brandweer aantal keer in actie
- Kerstsfeer in winkelcentrum Stadshagen
- Storing informatieborden bushaltes
- Decembereditie van het StadshagenNieuws Magazine nu in de brievenbus
- Wethouder zet schop in de grond voor WijKwekerij