CSV ‘28 en Jumbo Nagelmaeker starten voetbalplaatjesactie

Voetbalvereniging CSV’28 heeft samen met Jumbo Nagelmaeker de handen ineen geslagen voor een speciale voetbalplaatjesactie. Dit keer geen voetballers van de eredivisie, maar vanaf zaterdag 7 november kan heel Stadshagen de lokale helden van de voetbalclub CSV’28 sparen. 1200 leden van de club zijn op de foto gezet en bij elke 10 euro aan boodschappen bij Jumbo ontvang je een zakje met voetbalplaatjes.
Looptijd
Vanaf zaterdag 7 november tot en met donderdag 31 december krijgen klanten bij Jumbo Nagelmaeker bij elke 10,- aan boodschappen een zakje met 8 voetbalplaatjes. Tevens zijn er wekelijks 4 aanbiedingen waarbij de klanten gratis extra zakjes met voetbalplaatjes ontvangen. De eerste week starten ze met uitgifte van dubbele zakjes. Kortom, voldoende mogelijkheden om alle plaatjes te vergaren. Mocht er dan toch nog ééntje missen, dan hebben we hiervoor op zaterdag 10 januari een bijzondere ruilmiddag bij CSV ’28.
Extra’s
Vanaf maandag 7 december wordt het sparen extra beloond. Tussen alle voetbalplaatjes zitten wekelijks 30 gouden voetbalplaatjes. Met deze plaatjes maak je kans op mooie gesigneerde PEC-spullen. Wie op de ruilmiddag komt, ontvangt een exclusief plaatje voor in het album en kan zijn of haar eigen portretfoto op A3-formaat voor € 5,- kopen.
Verbinding
Voor Jumbo Nagelmaeker en CSV ’28 staat verbinding centraal. Niet alleen deze voetbalplaatjesactie zorgt voor verbinding tussen de leden. Maar ook het initiatief om samen te gaan voor de realisatie van een Pannakooi voor de wijk Stadshagen zorgt voor verbinding. Op donderdag 12 november zal er een open sponsoravond zijn, waarin topscheids Björn Kuipers zal spreken over betaald voetbal en het bedrijfsleven. Iedereen kan zich aanmelden voor deze benefietavond via www.csv28zwolle.nl/aanmelden. De opbrengst is 100% voor Pannakooi.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Stadshagen leverde weer veel kerstbomen in
- Verkeersdrempels Belvédèrelaan verwijderd na slijtage
- Woningbrand Watersniphof door sfeerhaard
- Grootse jaarwisseling, brandweer aantal keer in actie
- Kerstsfeer in winkelcentrum Stadshagen
- Storing informatieborden bushaltes
- Decembereditie van het StadshagenNieuws Magazine nu in de brievenbus
- Wethouder zet schop in de grond voor WijKwekerij
- Nog even nagenieten: ijspret in de wijk
- Gasfles vat vlam bij winkelcentrum
- Verbazing in Breecamp over knip in buslijn 11
- Scooterrijder aangereden op Belvédèrelaan
- Automobiliste ramt wegafzetting op Hasselterweg
- Sparta houdt de punten op het nippertje in Zwolle
- Stadsbroek en IJsselvizier: woonwijk, park of landschap?
- Oliebollenactie voor Stichting Suze
- Gemeente wil Bewegingshuis kopen
- Zwolse theaters zamelen winterjassen in voor Oekraïne
- Volop kerst in winkelcentrum Stadshagen
- Kerstconcert met harptalent in De Fontein
- Kersttreinen voor Kerst in Oud Kampen
- Carbidschieten en vuurwerk afsteken: waar?
- Weer elektrische fietsen gestolen winkelcentrum
- Voedselbosje voor CBS de Wendakker
- “De regenboog is weer terug!”
- Stralende intocht van Sinterklaas in Stadshagen
- Ernstig gewonde bij aanrijding scooters op Twistvlietbrug
- Zware helikopters vliegen over Stadshagen
- Intocht van Sinterklaas in Stadshagen in zicht
- Bouw van 32 sociale huurwoningen in De Tippe gestart