Zaterdag open dag biologische boerderij StadsZicht

Zaterdag 21 mei organiseert biologische boerderij StadsZicht een open dag. Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen op de boerderij van Boer Pelleboer, naast de Mastenbroekerbrug in Stadshagen. Naast de vele activiteiten voor jong en oud worden ook de toekomstplannen georganiseerd.
Boer Pelleboer wil met een biologische beleef-, proef- en zorgboerderij de verbinding maken tussen stad en platteland. Er wordt hard gewerkt aan het erf, de boomgaard en moestuinen. In de toekomst wil de boerderij biologische producten aanbieden en worden inwoners uitgenodigd zelf Stadsboer te worden.
Activiteiten
Voor jong en oud zijn er zaterdag diverse activiteiten. Kinderen kunnen pony rijden, knutselen, geschminkt worden, springen op een springkussen en knuffelen met geitjes, konijnen en schapen. Boer Pelleboer nodigt je uit om een rondje mee te rijden op te tractor om de boerderij te bekijken. Er is ook een puzzeltocht rondom de boerderij, met een gratis bekertje limonade als prijs!
Imker
Er zijn diverse informatiestands bezoeken, onder andere van Staatsbosbeheer. De boerderij heeft een eigen imker, die vertelt over haar bijen. Ook aan de inwendige mens is gedacht, met biologische hamburgers, ‘Red de Rijke Weide kaas’ en verse drankjes.
De open dag op biologische boerderij StadsZicht vindt plaats op zaterdag 21 mei 2016 van 11.00 tot 16.00 uur, aan de Hasselterdijk 43A in Zwolle (direct naast de Mastenbroekerbrug in Stadshagen).
Meer nieuws uit Stadshagen:
- SWZ bouwt eerste woningen in nieuw deel Breezicht
- 46 nieuwe energieneutrale woningen in de verkoop voor De Tippe
- Auto brandt uit nabij winkelcentrum
- Twaalfde editie Triathlon Zwolle in beeld (fotoreportage)
- Dit lees je in de najaarseditie van het StadshagenNieuws Magazine
- Hulpdiensten groots in actie wegens omgeslagen bootje: ‘kapitein’ veilig thuis
- Monument WOII onthuld in De Tippe
- Buit gewapende overval in Stadshagen gevonden
- Sparta maakt zich klaar voor seizoen in de Ereklasse
- Scholen weer begonnen, met drie nieuwe namen in Stadshagen
- StadshagenFestival weer één groot feest
- Gezellige aftrap Huttendorp Stadshagen
- Waterpret en wateroverlast door zware neerslag
- Help je mee? KWF zoekt collectanten in Stadshagen
- Brandweer in actie bij kat in ‘nood’
- Passagier bus lichtgewond na noodstop
- Zoektocht naar getuige na straatroof Twistvlietbrug
- Geen grootschalige woningbouw in Stadsbroek en IJsselvizier
- Pluim voor Passend Onderwijs op de Sprankel
- Na jaren afwezigheid weer Stadshagenrun
- De Vlieger 2 wordt Kindcentrum Kasteelhoeve
- Brandweer in actie wegens losliggende stenen bij winkelcentrum
- Werkzaamheden Blaloweg: vanaf zaterdag twee weken omrijden
- Afsluiting Havezathenallee zorgt voor ongemak
- Auto brandt uit aan Sportlaan
- Een weekend vol muziek in Stadshagen
- Gerrit en Mien Edelijn vieren briljanten huwelijk in Stadshagen
- WarmteMeesters biedt gratis check en adviesgesprek voor warmtepomp
- Verbazing klanten: schoenmaker plots verdwenen
- Lang omrijden wegens brugafsluiting