Heldendag in Stadshagen

Op zaterdag 18 juni komen een aantal helden uit Zwolle en omgeving naar winkelcentrum Stadshagen. Deze redders van mens en dier zetten zich (soms met gevaar voor eigen leven) in voor onze veiligheid. Echte helden dus!
We verwelkomen Brandweer Zwolle, Politie IJsselland en ambulance RAV IJsselland, Reddingsbrigade Hasselt, Dierenbescherming Noord-Overijssel en de Twentse Wens Ambulance. Elke discipline brengt een aantal voertuigen mee die je van binnen en buiten kunt bekijken. Vraag ze gerust het hemd van het lijf, ze vertellen je graag alles over hun werk en over veiligheid.
Bij de brandweer, politieauto en ambulance staat een professionele fotograaf voor je klaar en kun je een mooie foto van jezelf laten maken in een echt uniform. Of ervaar zelf hoe sterk een waterstraal is. De reddingsbrigade heeft een stoere snelle boot waarmee je een rondje op het water mag varen. De Twentse Wens Ambulance vervoert terminaal zieke patiënten naar bijvoorbeeld uitjes. Ze brengen de speciale kinderambulance mee. Deze is wel 9 meter lang, zodat ook ouders mee kunnen reizen in de ambulance.
Ook de dames van Partou zitten weer voor je klaar in de kidstent. Hier liggen allemaal knutselwerkjes die je kunt maken voor Vaderdag. Schminken kan natuurlijk ook. Kom dus naar de Heldendag op 18 juni in Winkelcentrum Stadshagen. Na afloop worden foto’s van dit evenement op de Facebook-pagina van het winkelcentrum gepubliceerd.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Is dit het busje dat De Boog beschadigde?
- Stadshagen beleeft sneeuwpret (fotoreportage)
- Voetbalclub CSV’28 op zoek naar vrijwilligers
- Bussen rijden voorlopig volgens vakantiedienstregeling
- Zeven beweegtips voor de kinderen in lockdown
- Politie zoekt vrachtwagentje na beschadiging ‘Boog’
- Gezondheidshuis zoekt nieuwe leden cliëntenraad
- Kunstwerk Twistvlietpad zwaar beschadigd
- Kinderen in de weer met inzameling kerstbomen
- Minder vuurwerk tijdens jaarwisseling Stadshagen
- Lange ‘anderhalve meter’ rij voor oliebollenkraam
- Politie: tijdens jaarwisseling 112 alleen bij spoed
- Inzamelingsactie oude kerstbomen in Stadshagen
- Stadshagen maakt zich op voor kerst (fotoreportage)
- Na StadshagenNieuws nu ook ZwolleZuidNieuws in de lucht
- Autobrand aan de Broderiestraat
- Stadshagen brengt licht in de wijk (fotoreportage)
- Kerst in de Open Kring
- Leerlingen De Vlieger halen met flashmob op Radio 538 ruim €2800 op voor Voedselbank
- Uitkomsten Buurt-voor-Buurt onderzoek bekend
- Fietster gewond na ongeval kruising Belvédèrelaan
- Rust in winkelcentrum op eerste dag lockdown
- Supermarkten kampen met leveringsproblemen na boerenblokkade
- Kappers maandag open met meer bezetting wegens mogelijke lockdown
- Bus raakt de weg kwijt in Stadshagen
- Elektrische bus rijdt langs nieuwe haltes
- Kerst in de Fontein
- Aanleg wijkdeel Tippe levert geen stikstofprobleem op
- Dit jaar geen carbid door verbod
- Nieuw (t)huis voor mensen met dementie in Stadshagen