Pop-up politiebureau in De Paperclip

De wijkagenten van Stadshagen hebben deze week een pop-up politiebureau ingericht in basisschool De Paperclip in Breecamp. De wijkagenten willen op deze manier extra toegankelijk zijn voor Stadshagenaren. Bij de start en het eind van de schooldag is er een wijkagent in de school aanwezig.
Nadat in de afgelopen jaren enkele lege winkelpanden en het Cultuurhuis als pop-up politiebureau hebben gefungeerd, hebben de wijkagenten deze week dus hun intrek genomen in een basisschool. Wijkagent Alrik van den Berg: “We willen graag laagdrempelig aanspreekbaar zijn voor de wijkbewoners. Dat lukt beter hier dan op het hoofdbureau aan de Koggelaan.” Ook wie geen kinderen op De Paperclip heeft is welkom om met de wijkagenten in gesprek te gaan.
Directeur Ellen Laninga staat graag een deel van haar werkkamer in de school af aan de wijkagenten: “Als school willen we de maatschappij naar binnen halen en daar past dit initiatief van de wijkagenten heel mooi in.”
De wijkagenten zijn deze week sowieso aanwezig rond de start en het einde van de schooldag, maar je kunt ze ook op andere momenten aantreffen. De juf van groep 7 maakte maandagochtend gelijk van de gelegenheid gebruik door de wijkagent uit te nodigen in de klas om kennis te maken met de kinderen.
Vandaag mocht groep 7/8 van basisschool De Paperclip alle vragen stellen die ze maar wilden. Er werd geboeid geluisterd! #Stadshagen #Zwolle pic.twitter.com/Dv1P86gJwX
— Alrik van den Berg (@POL_ZwolleWest1) 8 mei 2017
Verkeer
Op vrijdag is er geen wijkagent beschikbaar, maar het pop-up bureau is ’s ochtends wel bemand: er is dan een agent van de verkeerspolitie aanwezig. Naast algemene vragen een mooie gelegenheid om je verkeersgerelateerde vragen aan de politie te stellen.
In het eerstvolgende StadshagenNieuws.nl Magazine, dat in juni verschijnt, komt een uitgebreider artikel over de pop-up politiebureaus.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Kandidaten gezocht voor gratis make-over!
- IK TOON speelt op de stoep!
- Meer goedkope woningen in De Tippe, meer huur Breezicht
- Stadshagen 25 jaar: Jongerenfestival Twistvlietpark
- Cultuur in de Wijk komt naar Stadshagen
- Brandweer in actie om kat in dakgoot
- Grote en gezellige drukte op kleedjesmarkt
- Belvédèrelaan tijdelijk deels afgesloten
- Graffitimuur feestelijk geopend
- Scholen luiden meivakantie in met Koningsspelen
- Een jaar na dato ontvangt Scouting Hopman Kippersgroep Koninklijke Erepenning
- Geen Koningsdagactiviteiten in Stadshagen?
- Groots eerbetoon aan doodgeschoten broers in Stadshagen
- Arjan Spaans kandidaat wethouder van het CDA
- Nieuwe sportieve, sociale en creatieve activiteiten in Het Anker
- “Cultuurhuis voldoet niet meer”: Stadsfoyer wordt kloppend hart Stadshagen
- Oekraïense vluchtelingen ontmoeten elkaar: van PEC Zwolle bal tot gebed
- Kamperlijntje nog actief ondanks megastoring NS
- Magic Circus staat weer in Stadshagen: 5x twee vrijkaarten te vergeven!
- Mooi schoon!
- Ongeval op Jac P. Thijsselaan
- Bouw Duinzicht gestart met onthulling zandsculptuur
- 25 jaar Stadshagen centraal in nieuwe magazine
- Fontein opent deuren voor Oekraïners
- Scholen Stadshagen in actie voor Oekraïne
- Verkiezingen in Stadshagen: hier vind je de stembureaus
- Bewoners Kastanjetuin verrast door halvering tuin
- Toch meer goedkopere woningen in Stadshagen
- Mountainbiker gewond bij Westerveldsebos
- Stadshagen komt in actie voor Oekraïne