Magic Circus staat weer in Stadshagen: 5x twee vrijkaarten te vergeven!

Bij het winkelcentrum aan de Belvédèrelaan staat sinds enige dagen weer de circustent van het Magic Circus. Komend weekend zijn er drie voorstellingen in Stadshagen. En extra leuk: StadshagenNieuws heeft 5x twee vrijkaarten om weg te geven!
Het Magic Circus komt jaarlijks terug in Stadshagen. Vanwege de coronamaatregelen kon dit vorig jaar niet doorgaan. De wintervoorstelling die het circus had bedacht voor de kerstperiode, wordt nu alsnog opgevoerd. Het weer lijkt zich daar helemaal op aan te passen, met verwachte sneeuw op vrijdag (geen grap!).
Sneeuw
De gloednieuwe voorstelling brengt een hartverwarmend circus met acrobaten en… sneeuw. De naam ‘Ho, Ho… HO!’ slaat niet alleen op de beroemde kreet van de kerstman. Het maant iedereen tot kalmte. Laat je niet gek maken. Ho met de waanzin op allerlei gebied. Ho met oorlogen. HO! Stop en denk rustig na. Kom onthaasten in het Magic Circus. In hoog tempo volgen zang en dans, acrobatiek en luchtsensaties elkaar op. Van vliegende sleeën tot acrobaten op eenwielers en veelwielers. Daarnaast clowns (zonder enge rode neus) met vergaande humor.
Belvédèrelaan
De voorstellingen in Stadshagen zijn op vrijdag 1 t/m zondag 3 april om 16.00 uur, in de grote circustent bij het winkelcentrum aan de Belvédèrelaan. Tickets zijn te koop aan de kassa, of online via magic-circus.nl. Volgende week staat het circus ook in Zwolle Zuid, bij het Jo van Marle Sportpark op dinsdag 5 en woensdag 6 april.
Vrijkaarten
StadshagenNieuws mag 5x twee vrijkaarten weggeven voor de voorstelling van vrijdagmiddag. Winnen? Heel simpel: deel ons bericht op Facebook of Instagram en je maakt automatisch kans. Winnaars worden geloot en krijgen persoonlijk bericht. Kaarten kunnen vrijdagmiddag bij de kassa van het circus worden afgehaald.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Fietsster gewond na aanrijding Twistvlietpad
- Verkiezingen: dit zijn de stembureaus in Stadshagen
- Flinke schade bij botsing op Hasselterweg
- Meer treinritten op het Kamperlijntje
- Auto gaat in vlammen op in Stadshagen
- Regen aan boetes bij verkeerscontrole
- Sinterklaas meert weer aan in Stadshagen
- Omgevallen boom blokkeert Werkerlaan
- Politieke partijen op campagne in Stadshagen
- Kunstwerk brengt historie van Stinspark in Westenholte tot leven
- Weer zwaar ongeval op Hasselterweg
- Hardloopfeest bij herstart StadshagenRun (fotoreportage)
- Automobilist overleden bij ongeluk Hasselterweg
- Wederom ongeval op kruising Hasselterweg – Westenholterallee
- Bewoners Groene Oase in Stadshagen houden Carportsale op 28 oktober
- Extra reistijd door werkzaamheden Westenholterallee
- Fietser verliest veel bloed na botsing met wielrenner in Stadshagen
- Auto rijdt in op speelplein kinderopvang, kind en bestuurder gewond
- Controles na vuurwerkoverlast winkelcentrum
- SWZ bouwt eerste woningen in nieuw deel Breezicht
- 46 nieuwe energieneutrale woningen in de verkoop voor De Tippe
- Auto brandt uit nabij winkelcentrum
- Twaalfde editie Triathlon Zwolle in beeld (fotoreportage)
- Dit lees je in de najaarseditie van het StadshagenNieuws Magazine
- Hulpdiensten groots in actie wegens omgeslagen bootje: ‘kapitein’ veilig thuis
- Monument WOII onthuld in De Tippe
- Buit gewapende overval in Stadshagen gevonden
- Sparta maakt zich klaar voor seizoen in de Ereklasse
- Scholen weer begonnen, met drie nieuwe namen in Stadshagen
- StadshagenFestival weer één groot feest