Onrust door mogelijke kinderlokker

De politie heeft afgelopen dinsdag en vrijdag meldingen gekregen over een man die ongewenst kinderen aanspreekt, mogelijk een kinderlokker. Dat leidt natuurlijk tot onrust onder ouders en kinderen. De politie heeft inmiddels meer informatie gegeven.
Dinsdag 13 september sprak een man kinderen aan, terwijl hij een gebiedsverbod heeft voor de wijk. Hij is daarop aangehouden. Deze man is een bekende van de politie, vanwege overlast, vernielingen en diefstallen. Hij is opgepakt en zit voor langere tijd vast.
Nieuwe melding op vrijdag
Op vrijdag 16 september zijn er opnieuw meldingen gedaan over een man die kinderen aanspreekt, op het schoolplein van Triomundo. In de informatie lijken de signalen van dinsdag en vrijdag door elkaar te lopen, volgens de politie. De man die dinsdag in opspraak kwam zit vast, dus als er sprake is van een andere man, is dat natuurlijk van groot belang om te weten.
Signalement
Het signalement van de man van dinsdag is aangehouden: lichte huidskleur, donkerblauwe pet, donkerblauwe hoodie, kakikleurige broek, zwarte sportschoenen met witte strepen. De politie verzoekt mensen die signalen hebben over iemand met een ander signalement contact op te nemen met de politie. Zo kunnen zij snel ingrijpen.
In gesprek met kinderen
Daarnaast benadrukt de politie het belang om hierover in gesprek te gaan met uw kind(eren) zodat ze voorzichtig zijn mochten ze aangesproken worden door iemand die ze niet kennen. En ook dan: meld het bij de politie via 0900-8844 of met spoed via 112.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Fietsster gewond na aanrijding Twistvlietpad
- Verkiezingen: dit zijn de stembureaus in Stadshagen
- Flinke schade bij botsing op Hasselterweg
- Meer treinritten op het Kamperlijntje
- Auto gaat in vlammen op in Stadshagen
- Regen aan boetes bij verkeerscontrole
- Sinterklaas meert weer aan in Stadshagen
- Omgevallen boom blokkeert Werkerlaan
- Politieke partijen op campagne in Stadshagen
- Kunstwerk brengt historie van Stinspark in Westenholte tot leven
- Weer zwaar ongeval op Hasselterweg
- Hardloopfeest bij herstart StadshagenRun (fotoreportage)
- Automobilist overleden bij ongeluk Hasselterweg
- Wederom ongeval op kruising Hasselterweg – Westenholterallee
- Bewoners Groene Oase in Stadshagen houden Carportsale op 28 oktober
- Extra reistijd door werkzaamheden Westenholterallee
- Fietser verliest veel bloed na botsing met wielrenner in Stadshagen
- Auto rijdt in op speelplein kinderopvang, kind en bestuurder gewond
- Controles na vuurwerkoverlast winkelcentrum
- SWZ bouwt eerste woningen in nieuw deel Breezicht
- 46 nieuwe energieneutrale woningen in de verkoop voor De Tippe
- Auto brandt uit nabij winkelcentrum
- Twaalfde editie Triathlon Zwolle in beeld (fotoreportage)
- Dit lees je in de najaarseditie van het StadshagenNieuws Magazine
- Hulpdiensten groots in actie wegens omgeslagen bootje: ‘kapitein’ veilig thuis
- Monument WOII onthuld in De Tippe
- Buit gewapende overval in Stadshagen gevonden
- Sparta maakt zich klaar voor seizoen in de Ereklasse
- Scholen weer begonnen, met drie nieuwe namen in Stadshagen
- StadshagenFestival weer één groot feest