CSV’28 genomineerd voor Cliniclownsprijs
Voetbalclub CSV’28 in Stadshagen is door de Cliniclowns genomineerd voor de bronzen, zilveren of gouden Neus. De neus wordt uitgereikt aan organisaties die de leukste, gekste of ludiekste acties verzinnen waarbij geld wordt binnengehaald voor de Cliniclowns, die zich onder meer inzetten voor het verblijden van kinderen met een ziekte op bijvoorbeeld kinderafdelingen van een ziekenhuis. CSV’28 organiseerde in juni 2010 een toernooi dat volledig in het teken stond van de Cliniclowns en waarbij ruim 10.000 euro werd ingezameld voor het goede doel.
Toernooi
Het zesde team van CSV’28 is al jarenlang sponsor van de Cliniclowns. Elk doelpunt dat ze scoren levert een euro op voor het goede doel. Het toernooi dat volledig in het teken van de Cliniclowns stond was van een andere orde. Daarbij werd van alles van stal gehaald om de Cliniclowns te ondersteunen. Elk team kreeg bijvoorbeeld een eigen collectebus om geld in te zamelen en sponsors konden vrij doneren. Daarnaast werden er allerhande wedstrijden gespeeld, waren er zumbalessen, werden uit de toernooiwedstrijden de beste spelers geselecteerd voor een AllStar-match, enzovoorts. Klik hier om het toernooiverslag van 12 juni 2010 te lezen.
Stemmen
Wilt u stemmen op CSV’28 Zwolle en hen helpen aan de bronzen, zilveren of gouden neus? Dat kan via de website van de Cliniclowns, klik hier. Stemmen kan tot en met 20 maart.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Kappers en winkels na 11 weken weer open!
- Jongen mishandeld in Twistvlietpark: politie zoekt getuigen
- Stadshagen onder een deken van mist (Fotoreportage)
- CDA wil raadsdebat over biomassacentrale
- Politie zoekt twee vernielers Stadshoeve
- ‘Autobrand’ Waterliniestraat blijkt vuilverbranding
- Zoektocht na beroving op de Oude Wetering
- IJsmeester WVF Westenholte gehuldigd
- De laatste ronde op de ijsbaan (fotoreportage)
- Update: meer scholen sluiten vanwege ijzel
- Schaatspret in Stadshagen (fotoreportage)
- Stadshagen volop op de schaats, maar natuurijs nog niet veilig (Fotoreportage)
- Gemeente geeft ijs Stadshagen toch nog niet vrij
- Donderdag geen inzameling gft-afval, papier wordt wel opgehaald
- Scholen en kinderopvang eindelijk weer open
- Sneeuw in Stadshagen! (Deel 2)
- Scholen maandag dicht door slechte reisomstandigheden
- Flinke sneeuwlaag in Stadshagen (foto’s)
- Sneeuwengel in Zomerjurk voor KWF
- Vier autoinbraken in Stadshagen: politie zoekt getuigen
- Kraan vuilniswagen breekt af: chauffeur komt met de schrik vrij
- Politie houdt persoon aan met inbrekerswerktuigen
- Wonderschoon winters Stadshagen
- Huismus voert ranglijst tuinvogeltelling Stadshagen aan
- Politie zoekt getuigen na schade aan woning
- Is dit het busje dat De Boog beschadigde?
- Stadshagen beleeft sneeuwpret (fotoreportage)
- Voetbalclub CSV’28 op zoek naar vrijwilligers
- Bussen rijden voorlopig volgens vakantiedienstregeling
- Zeven beweegtips voor de kinderen in lockdown