Maandag gaat Huttendorp Stadshagen weer van start

Hamers klaar, handen uit de mouwen en bouwen maar! Aanstaande maandag 10 augustus gaat Huttendorp Stadshagen weer van start. Vier dagen lang verandert het Twistvlietpark in een bruisend timmerdorp vol houten hutten, sport, spel, creativiteit en optredens.

Het thema van dit jaar is circusdorp. Kinderen van 6 tot en met 13 jaar kunnen samen de kleurrijkste, hoogste en origineelste hutten bouwen. Nog geen ticket? In het Twistvlietpark zijn komende zaterdag en zondag nog kaarten te verkrijgen.

Vier dagen bouwen, spelen en ontdekken

Van maandag 10 tot en met donderdag 13 augustus krijgen kinderen alle ruimte om hun fantasie los te laten. Met hout, pallets, hamers en spijkers bouwen ze in groepen aan hun eigen hut.

Dit jaar staat het terrein volledig in het teken van het circus. De hutten kunnen worden versierd met vrolijke kleuren, opvallende vormen en creatieve circusdetails. Zo groeit het Twistvlietpark langzaam uit tot een compleet houten circusdorp.

Huttendorp is voor veel kinderen uit Stadshagen dé afsluiting van de zomervakantie. Samen bouwen ze niet alleen een bijzondere hut, maar ook nieuwe vriendschappen en herinneringen die nog lang blijven staan.

Veel meer dan alleen timmeren

Ook naast de hutten is er iedere dag van alles te beleven. Kinderen kunnen meedoen aan verschillende sport- en spelactiviteiten, zoals voetballen, pijl-en-boogschieten, mikken op de basket en andere uitdagende spellen. Liever creatief bezig? Ook bij de knutselactiviteiten kunnen kinderen hun eigen meesterwerken maken.

Vanaf dinsdag barst bovendien Huttendorp Got Talent los. Zingen, dansen, goochelen of een bijzondere act opvoeren: op het podium krijgt ieder talent de ruimte. Op woensdagavond vanaf 19:00 staat daarnaast de gezellige bingoavond op het programma.

Stilzitten wordt dus lastig tijdens deze vier dagen vol actie en plezier.

Tickets kopen voor Huttendorp Stadshagen

Het hout ligt bijna klaar, het programma staat en het Twistvlietpark maakt zich op voor vier onvergetelijke dagen. Nog geen ticket voor Huttendorp Stadshagen? Bestel je ticket online via https://tickets.stadshagentotaal.nl/ of koop deze komend weekend in het Twistvlietpark.

Zaterdag 8 augustus: 10.00 tot 15.00 uur
Zondag 9 augustus: 10.00 tot 15.00 uur

Ook op maandag 10 augustus kunnen vanaf 09.00 uur nog tickets op het terrein worden gekocht. Om 10.00 uur gaat Huttendorp officieel van start en kunnen de eerste hamers de lucht in.

Praktische informatie

Wanneer: maandag 10 tot en met donderdag 13 augustus 2026
Start: maandag 10 augustus om 10:00 uur
Locatie: Twistvlietpark in Stadshagen
Leeftijd: 6 tot en met 13 jaar
Thema: Circusdorp
Online tickets: https://tickets.stadshagentotaal.nl/
Ticketverkoop Twisvlietpark: zaterdag en zondag van 10:00 tot 15:00 uur
Ticketverkoop op maandag: vanaf 09:00 uur