Havezathenallee weer op slot voor verkeer
De Havezathenallee ter hoogte van het Zonnehuis aan de Nijenhuislaan tot aan de Benthuislaan wordt drie maanden lang gesloten voor het doorgaande verkeer wegens afbouwwerkzaamheden. Dat blijkt uit aankondigingen langs de weg die in 2011 ook al grotendeels dicht ging voor de aanleg van de definitieve weg. De afbouw heeft maandenlang stilgelegen omdat de gemeente vreesde voor vorstverlet en daardoor nog langere vertraging. De werkzaamheden aan de Havezathenallee leverde de gemeente kritiek op van lezers op deze site, die van mening waren dat er te lang wordt gewerkt aan de weg.
Laatste fase
De Havezathenallee wordt afgebouwd nu ook de aanliggende wijkdelen langzaam de voltooiing naderen. Het eerst aangekondigde tijdsbestek, namelijk een jaar, werd zo fel bekritiseerd dat de gemeente bouwfases samenvoegde. Toch leverde de afsluiting, nu ongeveer een half jaar, een verkeersprobleem op. Naast de knip in het centrum van de wijk verscheen er een tweede tijdelijke verkeersknip waardoor omwonenden ver moesten omrijden. De bouwfase die de Havezathenallee ingaat is nu ook de laatste, dus in mei moet de weg weer helemaal open zijn.
Vorstverlet
De gok van de gemeente om vanaf halverwege februari te beginnen is ingegeven om te voorkomen dat de werkzaamheden door vorstverlet nog langer duren en daarmee de afsluiting van de weg ook. Voorspellingen van een horrorwinter ten spijt: de winter doet begin februari pas echt zijn intrede. Dus het is voor de planning van de gemeente te hopen dat het koufront vanuit Rusland door zachte lucht wordt verdreven,
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Fietsster gewond na aanrijding Twistvlietpad
- Verkiezingen: dit zijn de stembureaus in Stadshagen
- Flinke schade bij botsing op Hasselterweg
- Meer treinritten op het Kamperlijntje
- Auto gaat in vlammen op in Stadshagen
- Regen aan boetes bij verkeerscontrole
- Sinterklaas meert weer aan in Stadshagen
- Omgevallen boom blokkeert Werkerlaan
- Politieke partijen op campagne in Stadshagen
- Kunstwerk brengt historie van Stinspark in Westenholte tot leven
- Weer zwaar ongeval op Hasselterweg
- Hardloopfeest bij herstart StadshagenRun (fotoreportage)
- Automobilist overleden bij ongeluk Hasselterweg
- Wederom ongeval op kruising Hasselterweg – Westenholterallee
- Bewoners Groene Oase in Stadshagen houden Carportsale op 28 oktober
- Extra reistijd door werkzaamheden Westenholterallee
- Fietser verliest veel bloed na botsing met wielrenner in Stadshagen
- Auto rijdt in op speelplein kinderopvang, kind en bestuurder gewond
- Controles na vuurwerkoverlast winkelcentrum
- SWZ bouwt eerste woningen in nieuw deel Breezicht
- 46 nieuwe energieneutrale woningen in de verkoop voor De Tippe
- Auto brandt uit nabij winkelcentrum
- Twaalfde editie Triathlon Zwolle in beeld (fotoreportage)
- Dit lees je in de najaarseditie van het StadshagenNieuws Magazine
- Hulpdiensten groots in actie wegens omgeslagen bootje: ‘kapitein’ veilig thuis
- Monument WOII onthuld in De Tippe
- Buit gewapende overval in Stadshagen gevonden
- Sparta maakt zich klaar voor seizoen in de Ereklasse
- Scholen weer begonnen, met drie nieuwe namen in Stadshagen
- StadshagenFestival weer één groot feest