Vierhonderd kinderen op zonnige start Huttendorp

Het was rennen geblazen voor de enorme massa kinderen die maandag voor het hek stonden te azen op het mooiste plekje van het Huttendorp. Bij de kleinste kier stroomden de 398 aangemelde kinderen het veld op om de beste locatie te vinden. Daarmee is deze editie van het Huttendorp op de eerste dag al uiterst succesvol.

Al snel na de run op de plekken klonk het eerste gehamer op spijkers in het hout. Veel kinderen in de wijk kijken uit naar dit moment. Vaak terug van vakantie en ouders die weer moeten werken, is het Huttendorp een prachtige afwisseling tijdens de vakantiedagen.

Het succes is te danken aan de vele vrijwilligers en sponsoren die de drijfveer zijn achter het evenement. Makkelijk is het niet voor de organisatie, om elk jaar weer voldoende vrijwilligers te vinden om de kinderen een veilige en leuke periode te gunnen in het Twistvlietpark. Maar de inzet werd maandag beloond met 398 keer een lach op het gezicht.