Ons Koningsfeest in onze wijk

zaterdag 27 april 2019
Ons Koningsfeest in onze wijk

Wie Koningsdag op tv volgde wist ongeveer hoe laat het tijd werd om de volgepropte dozen van pitloze druiven en perssinaasappelen naar het Twistvlietpark te verplaatsen. Want na een druilerige ochtend werd het tegen het middaguur droog en vulden het park en het winkelcentrum zich met oranje, waardevolle spullen en overtollige prullaria. De Kleedjesmarkt werd weer gezellig druk, een Koningsfeest als vanouds. Ons Koningsfeest. In onze wijk.

Bekijk hier onze foto-impressie

Lees meer over:

Meer nieuws uit Stadshagen:

Magazine maart 2024

StadshagenNieuws Magazine

Uw advertentie hier?

Profiteer van de interessante doelgroep op deze site. Informeer eens naar de mogelijkheden!

Vrijwilligers

Af en toe vrijblijvend en op vrijwillige basis artikelen schrijven of fotoreportages maken voor deze site? Laat het ons weten!

Tips of suggesties?

Nieuwstips, suggesties, foto's en persberichten ontvangen we graag! Stuur het eenvoudig door aan onze redactie!