Prijswinnaars Wipneus en Pim-actie bekend!
Vanavond staan ze opnieuw op het poppodium in Hedon: het populaire DJ-duo Wipneus & Pim! Samen met Hedon organiseerde Stadshagennieuws.nl een actie, waarvan vandaag de drie winnaars blij zijn gemaakt met ieder twee vrijkaarten. Na loting bleven de namen van de volgende deelnemers over: Sigrid Huisman, Nienke Wassenaar en Fabian Dussel. Stadshagennieuws.nl feliciteert het drietal met de kaarten en wenst hen een geweldige avond toe!
Helaas hebben we ook vele inzenders moeten teleurstellen. Hen willen we in ieder geval bedanken voor het meedoen aan de actie. Er zijn nog kaarten beschikbaar, kijk voor de mogelijkheden op de website van Poppodium Hedon.
Wipneus en Pim zijn onder meer bekend van hun optredens op Lowlands en Pinkpop. Na het succesvolle optreden in Hedon afgelopen oktober, staan ze vanavond opnieuw op het Zwolse poppodium. Van ouderwetse TV-tunes tot hedendaagse meezingers en rockklassiekers, het tweetal weet met hun bizarre fratsen steevast een show neer te zetten waar menig entertainer nog wat van kan opsteken.
Lezers van deze website maakten kans op de vrijkaarten voor Wipneus en Pim door een e-mail te sturen. Deze actie werd in samenwerking met poppodium Hedon gehouden. Wipneus en Pim geven zaterdagavond 12 februari 2011 een show in Poppodium Hedon in Zwolle en start om 21:00 uur. De zaal wordt warmgedraaid door DJ Hans Stroeve hij zal bovendien ook na de show plaats nemen achter de draaitafels voor het echte Zaterdagnachtkoorts gevoel.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Zwolle wil inwoner helpen regenwater op te vangen
- Stadshagen viert 25 jaar bestaan
- Kandidaten gezocht voor gratis make-over!
- IK TOON speelt op de stoep!
- Meer goedkope woningen in De Tippe, meer huur Breezicht
- Stadshagen 25 jaar: Jongerenfestival Twistvlietpark
- Cultuur in de Wijk komt naar Stadshagen
- Brandweer in actie om kat in dakgoot
- Grote en gezellige drukte op kleedjesmarkt
- Belvédèrelaan tijdelijk deels afgesloten
- Graffitimuur feestelijk geopend
- Scholen luiden meivakantie in met Koningsspelen
- Een jaar na dato ontvangt Scouting Hopman Kippersgroep Koninklijke Erepenning
- Geen Koningsdagactiviteiten in Stadshagen?
- Groots eerbetoon aan doodgeschoten broers in Stadshagen
- Arjan Spaans kandidaat wethouder van het CDA
- Nieuwe sportieve, sociale en creatieve activiteiten in Het Anker
- “Cultuurhuis voldoet niet meer”: Stadsfoyer wordt kloppend hart Stadshagen
- Oekraïense vluchtelingen ontmoeten elkaar: van PEC Zwolle bal tot gebed
- Kamperlijntje nog actief ondanks megastoring NS
- Magic Circus staat weer in Stadshagen: 5x twee vrijkaarten te vergeven!
- Mooi schoon!
- Ongeval op Jac P. Thijsselaan
- Bouw Duinzicht gestart met onthulling zandsculptuur
- 25 jaar Stadshagen centraal in nieuwe magazine
- Fontein opent deuren voor Oekraïners
- Scholen Stadshagen in actie voor Oekraïne
- Verkiezingen in Stadshagen: hier vind je de stembureaus
- Bewoners Kastanjetuin verrast door halvering tuin
- Toch meer goedkopere woningen in Stadshagen