Zwembad Bubbels officieel geopend

Op 5 oktober heeft BubbelsBewegen officieel haar deuren geopend. Initiatiefnemers Akwaak Zwemscholen, Topfit Fysiotherapie en Allio kinderopvang bundelen hun krachten in dit nieuwe multifunctionele centrum in Stadshagen. Een gebouw met zwembad en allerlei aanverwante diensten op het gebied van bewegen, gezondheid en kinderopvang.
Opening
Wethouder Gerrit Piek verrichte samen met Jelle Rozema van Akwaak Zwemscholen de openingshandeling: het doorknippen van een lintje als begin van een Bubbel-estafette en het loskoppelen van een net met ballen boven het zwembad als einde van de Bubbel-estafette.
BubbelsBewegen is een initiatief van Akwaak Zwemscholen, Topfit Fysiotherapie en Allio kinderopvang. Door samenwerking de klant nóg beter van dienst zijn, staat centraal. De officiële opening werd gevolgd door een Open Dag, die een grote belangstelling kende. Er werden allerlei activiteiten georganiseerd voor kinderen en volwassenen.
Zwembad met beweegbare bodem
Het zwembad in BubbelsBewegen is 20 meter lang en 8 meter breed. Het heeft een beweegbare bodem van 10 bij 8 meter. Hierdoor kun je variëren in de diepte van het zwembad. Dit biedt vele voordelen bij het geven van zwemles, maar het zwembad is door de beweegbare bodem en een temperatuur van 31 graden ook erg geschikt voor bijvoorbeeld Hydrotherapie, Hydrogym en tal van -al dan niet medische- aquasporten. En natuurlijk is er ook vrijzwemmen. BubbelsBewegen geeft hier invulling aan door het Bubbels Banenzwemmen, Fridayfun en Familyfun; doelgroepgericht vrijzwemmen voor
iedereen!
Initiatiefnemers
Akwaak Zwemscholen is de grootste particuliere zwemlesaanbieder van Nederland met op dit moment 21 leslocaties in 19 plaatsen. Akwaak Zwemscholen geeft al vijf jaar zwemles in Zwolle. Akwaak biedt daarnaast ook baby-peuterzwemmen, aquajogging, zwangerschapsgym, en fifty fit. Topfit Fysiotherapie opent in BubbelsBewegen haar zesde vestiging. Door de aanwezigheid van een zwembad kan Topfit Fysiotherapie in BubbelsBewegen naast de gebruikelijke vormen van fysiotherapie ook Hydrotherapie aanbieden, voor mensen die moeite hebben met ‘bewegen op het droge’ en voor mensen die een knie- of heupoperatie hebben heeft ondergaan. Allio kinderopvang heeft ruim 120 vestigingen in de provincies Drenthe, Gelderland en Overijssel. De nieuwe vestiging in BubbelsBewegen biedt zowel dagopvang als buitenschoolse opvang, Het thema ‘Bewegen’ komt volledig centraal te staan op het kinderdagverblijf en de buitenschoolse opvang. Zo is er de mogelijkheid om gedurende de zwemlesperiode buitenschoolse opvang af te nemen.
Meer nieuws uit Stadshagen:
- Auto op zijn kant na eenzijdig ongeval
- Symphonica Stadshagen groot succes
- Nieuwe fietstunnel moet Stadshagen met Spoorzone verbinden
- Symphonica Stadshagen 2022 is van start
- Zomereditie StadshagenNieuws Magazine is uit
- Dit valt er zaterdag te zien, horen en beleven bij Symphonica Stadshagen
- Fietser en automobilist in botsing Frankhuizerallee
- Havezathenallee dicht voor aanpassing kruising
- Zonovergoten sloepenrace trekt door Zwarte Water (Fotoreportage)
- Brandweer rukt uit voor smeulende berg schoolboeken
- Inloopochtend cliëntenraad Gezondheidshuis Stadshagen
- Huis voor mensen met dementie officieel geopend
- Duizenden wandelaars lopen avondvierdaagse door Stadshagen
- Banenmarkt voor Oekraïners in De Fontein
- Twee gewonden bij aanrijding op kruising Westenholterallee
- Fietster gewond na ongeval Mastenbroekerallee
- Graffitiworkshop door Klaver5
- Brandweer redt meeuw uit benarde situatie
- Twee aanhoudingen in zaak dode hond in Zwolle
- UPDATE: Geen treinverkeer tussen Zwolle en Kampen door stroomstoring
- Vergeten pannetje op het vuur zet woning vol rook in Westenholte
- Zwolle wil inwoner helpen regenwater op te vangen
- Stadshagen viert 25 jaar bestaan
- Kandidaten gezocht voor gratis make-over!
- IK TOON speelt op de stoep!
- Meer goedkope woningen in De Tippe, meer huur Breezicht
- Stadshagen 25 jaar: Jongerenfestival Twistvlietpark
- Cultuur in de Wijk komt naar Stadshagen
- Brandweer in actie om kat in dakgoot
- Grote en gezellige drukte op kleedjesmarkt